Foxy Club

Ochutnávači, najmä náruživí, by mali mať zľavu – chuťové bunky v pozore treba podporiť. Naturálne víno je úžasne dobrodružná parketa, ktorá je zároveň šetrná k prírode. Krása, ktorá chutí!

FOXY CLUB

Zakúpte si v špeciálnej cene 69 €  dva someliérske výbery ročne –  v priebehu roka Vám budú doručené dva  ochutnávačské  („taste-ingové“)  Club Set-y  (vždy po 3 fľaše).

Zakúpením sa automaticky stávate členom Foxy Club na 1 rok od úhrady a získavate nárok na zľavu v e-shope. Ako Foxy Club člen máte počas rovnakého obdobia nárok na zľavnenú klubovú cenu vstupného na ochutnávky Foxy and Wild.

Výhody Foxy Club ešte raz

 

zľava na objednávky vína cez e-shop ( 10% z bežnej e-shop ceny (www.foxywild.sk), mimo iných zliav)

2 x ročne 3 –  fľašový  someliérsky výber od Foxy and Wild

zľavnené klubové vstupné na ochutnávkové eventy Foxy and Wild

 

Vypíšte si prosím formulár, ozveme sa späť s inštrukciami na úhradu.Pravidlá FoxyClub:

AKO NA TO:

Vypíšte formulár. Po jeho obdržaní Vám pošleme faktúru na 2  someliérske výbery (ochutnávačské Club Set-y)  – someliérsky výber Máj + someliérsky výber November.

Po úhrade Vám zašleme zľavový kód a Vami zadaný email v kombinácii s kódom Vám pri objednávke v internetovom obchode www.foxywild.sk zabezpečí 10% zľavu z objednávaných nezľavnených vín, a to počas nasledujúcich 12-tich mesiacov od zaslania zľavového kódu emailom.

Počas rovnakého obdobia trvá aj možnosť zúčastňovať sa ochutnávok Foxy and Wild za klubovú (zľavnenú) cenu. Presné informácie o cene budú komunikované pred každou ochutnávkou emailom.

Pre predĺženie nároku na zľavu pre ďalšie 12 mesačné obdobie stačí pri konci predchádzajúceho obdobia opäť zakúpiť 2 someliérske výbery – Club Sety pre nasledujúci rok.

Club Sety budú expedované (zasielanie kuriérom na Vami stanovenú adresu z formulára) vždy k poslednému dňu mesiaca v Máji (31.5.) a v Novembri (30.11.).

Deň pripísania úhrady na účet Foxy and Wild sa berie ako deň objednávky someliérskych výberov. Po pripísaní úhrady bude expedovaný prvý a druhý someliersky výber Club Set podľa kalendára someliérskych setov (31.5. a 30.11.) .

Cena 69 € zahŕňa doručenie kuriérom v rámci SR.

Úhrada len cez bankový účet na základe vystavenej faktúry.

Ďalšie objednávky vín – poštovné podľa pravidiel internetového obchodu.

Zľava 10% sa uplatňuje z ceny vína pri nákupe v internetovom obchode. Nevzťahuje sa na poštovné. Nie je možné zľavy kumulovať a uplatňovať zľavu na už zľavnené tovary.