Foxy and Wild

Sme dve kamošky, ktorých pestré a bláznivé životy priniesli a preniesli ponad kontinenty, oceány, pláže, lúky, hory a púšte späť k zemi, obrazne samozrejme. V skutočnosti máme stále hlavy v oblakoch a snívame ďalej!

A o čom? Práve o zemi – o zdravej zemi bez ktorej to tu na veľkej Zemi ďalej nepôjde. Hlavy máme v oblakoch a myšlienky úplne pri zemi. Pri zemi kde rastie a dozrieva okrem iného aj vinič. Tu u nás v strednej Európe, tu, kde kde už aj páni tvorstva dozrievajú k tomu, že udržať krajinu a prírodu tak ako ju zažívame my teraz je fakt treba. Ochutnať, ovoňať,  pocítiť živly je jednoducho viac než zažiť len uhladené, vymodelované, predvídateľné, priemerné, umelé a nudné. Nie len vo víne.

Chceme nám aj vám doniesť cez pohár vína zážitok prírodnej chuti a vône, ktorý vyrozpráva príbeh hroznových bobúľ. Ako rástli, zreli a boli šetrne a umne spracované na víno – tak aby tie zážitky ostali silné. Áno, občas to bude wild! Ako príroda sama.

Hľadáme pre vás vína biologicky vypestované, nízko-zásahovo dorobené, prírodné, veselé, zaujímavé, hravé, chuťovo bohaté. Vína s odkazmi na svoje okolie, podložie, rozmanitú prírodnú ríšu, na svojho pastiera vinára, jeho robotu, záujem a skúsenosti.